Kūdikių plukdymo programa

                      Vandens nauda žinoma nuo antikos laikų. Mažyliui iki 2-3 mėn. amžiaus ji yra pažįstama terpė, kurioje kūdikis vystėsi ir dėl kurios jis turi išlikusius plaukimo refleksus.
                      Kūdikių plukdymas padeda greičiau vystytis vaiko raumenynui, motorikai, gerina kvėpavimo sistemos veiklą ir kraujotaką, tai pat vanduo labai puikiai atpalaiduoja. Tai puiki mankšta ir mamai arba tėčiui, ir pačiam mažyliui, po kurios jis gerai miega, suaktyvėja jo apetitas, būna aktyvesnis ir labiau išvystyto mobilumo kitų bendraamžių atžvilgiu. Tai puiki psichoemocinės būklės gerinimo priemonė visiems dalyvaujantiems užsiėmime.
                      Rekomenduojama užsiėmimus lankyti 2-3 kartus per savaitę. Nutraukus užsiėmimus (dėl ligos ar kt.) – programa pradedama iš naujo. Vandens temperatūra pradžioje palaikoma  apie 37 º C ir palaipsniui mažinama iki 30-33 º C – tam kad gautumėme ir grūdinimosi efektą.
 
PROGRAMA:
I etapas. Kūdikio paruošimas (masažas ir mankštelė apie 15 min.). Kūdikio ir tėvelių pripratinimas prie vandens (apie 10-15 min). Pirmas etapas trunka iki 1 mėn.
2 etapas. Kūdikio paruošimas (masažas ir mankštelė apie 15 min.). Kūdikio raumenyno stiprinimas plukdant, paruošimas nardymui ir nėrimas (apie 20-30 min.). Trunka iki 1-1,5 mėn.
3 etapas. Kūdikio paruošimas (masažas ir mankštelė apie 15 mėn.). Kūdikio plukdymas, motorikos ir mobilumo gerinimas bei gilesnio nėrimo mokymas (apie 20-30 min.). Trunka iki 1-2 mėn.
 
Vienkartinio apsilankymo kaina:
Individualus užsiėmimas -  13,00 €
Užsiėmimas grupėje (iki 4 mamų/tėčių su mažyliais) - 10,00 €
 
Kartinių abonementų kaina (10 kartų, 3 mėn. laikotarpyje):
Individualus abonementas - 104,00 €
Abonementas grupėje – 81,00 €
 
Kūdikių plukdymo užsiėmimai grupėje vyksta II,III, IV, V nuo 17,00 val.
 
Informacija ir registracija:
SPA ir sveikatingumo centras
Mob.: +370 656 38854
spa@trasalis.lt